24 lis 2017

"A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…" masz już swojego liska?

"A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…" Mały Książe - A. de Saint-Exupery

Jesteś w ciągłym ruchu i brakuje Ci rąk do pomocy? Uwolnij swoje ręce, pakując wszystko do jednej nerki. Miej komfort wolnych rąk i bezpieczeństwo rzeczy pod ręką. Ciesz się swobodą!
lis, fox, nerka, saszetka,liski, nieprzemakalna, wododporna, kup teraz, wrocław, polski produkt, nie z chin z pasji, handmade, wysoka jakość

Saszetka - nerka w liski, uszyta własnoręcznie we Wrocławiu, z wysokiej jakości tkanin. Jej świetna jakość i rękodzielnicze wykonanie pozwolą Ci cieszyć się jej towarzystwem przez lata.

Nieprzemakalna, z regulowanym obwodem, w 3 dostępnych rozmiarach pozwala dopasować się dokładnie pod Twoje zmieniające się potrzeby.

Do jej uszycia użyłam naturalnej tkaniny bawełnianej oraz tkaniny wodoodpornej typu ortalion, dzięki czemu materiały są wytrzymałe, o wysokiej jakości nadruku, a cała nerka nieprzemakalna i łatwa w pielęgnacji (można prać w pralce w 35 st.). Od teraz nie musisz przejmować się deszczową pogodą, bo Twoje rzeczy osobiste pozostaną pod ochroną!


Nerka ma przestrzenny kształt, dzięki wbudowanym zaszewkom. Trójwymiarowość modelu zapewnia sporą pojemność i pozwala na dobre dopasowanie do linii bioder lub pleców.

Zaszewki zwiększają jej rozmiar w miarę wypakowania wnętrza. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcesz spakować jedynie drobne sprzęty i ukryć saszetkę pod ubraniem lub z nią biegać. Miękkie, podatne tkaniny pozwalają uzyskać lepsze spłaszczenie.
lis, fox, nerka, saszetka,liski, nieprzemakalna, wododporna, kup teraz, wrocław, polski produkt, nie z chin z pasji, handmade, wysoka jakośćSaszetki udostępniamy w 3 rozmiarach - standardowym M, dużym L oraz dziecięcym.


Wariant Medium jest przeznaczony pod spakowanie podstawowych przedmiotów - telefonu, kluczy, karty platniczej czy chusteczek. Nerka mieści również mniejsze modele portfeli.
Obwód taśmy jest regulowany, a wewnętrzne krawędzie zabezpieczone owerlockiem (wykończenie standardowe).

Szerokość saszetki bez skrzydeł na taśmę: ok. 20 cm; Głębokość nerki ok. 6 cm. 
Obwód całości: regulowany w zakresie 80-110 cm


Wariant dziecięcy to modyfikacja wariantu M. Wielkość nerki pozostawiłam bez zmian, przez co jest pojemna, ale dopasowałam obwód taśmy pod rozmiar Twojej pociechy. Całkowity obwód można regulować w zakresie od 60-70 cm, przez co nerka pasuje na wiek ok. 4-8 lat. Polecamy zmierzyć obwód bioder przed zakupem. Jeśli potrzebujesz innego obwodu napisz do mnie na manufakturanamaszynie@gmail.com

Szerokość saszetki bez skrzydeł na taśmę: ok. 20 cm; Głębokość nerki ok. 6 cm. 
Obwód całości: regulowany w zakresie 60-70 cm

Wariant Large to opcja dla wymagających. Saszetka cechuje się większym rozmiarem zarówno nerki, jak i obwodu taśmy (całość obwodu w zakresie 85-115 cm). Wewnątrz znajdziesz dodatkową kieszeń, zapinaną na zamek, która oddzieli klucze, kartę płatniczą, czy psie smakołyki od pozostałych przedmiotów. Idealny wariant dla osoby o aktywnym, wielozadaniowym trybie dnia, lubiącej mieć wszystko pod ręką. Dodatkowo, by zapewnić wzmocnienie i komfort przechowywania model L wykańczamy wewnątrz lamówką lub taśmą.

Szerokość saszetki bez skrzydeł na taśmę: ok. 25 cm; Głębokość nerki ok. 6 cm u dołu, 8 cm przy klapce. 
Obwód całości: regulowany w zakresie 85-115 cm
lis, fox, nerka, saszetka,liski, nieprzemakalna, wododporna, kup teraz, wrocław, polski produkt, nie z chin z pasji, handmade, wysoka jakośćWłaściwości:

Splot materiału: tkanina
Skład materiału: bawełna (zewn.), poliester wodoodporny (podszewka)
Pielęgnacja: prać w pralce w 35 stopniach; prasować na 2 kropkach
Dodatkowe właściwości: nieprzemakalna, własnoręcznie szyta, trójwymiarowy krój, Polski produkt wysokiej jakości


Lisków zostały ostatnie egzemplarze i trochę im smutno, dlatego od teraz dostępne w obniżej o 20% cenie :) Obecnie w promocji! Zapraszam do zakupu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz