20 lis 2017

Kurs szycia do użytku domowego - tutoriale wideo z opisem i akcesoriami krawieckimi - solidna wiedza dla początkujących

Przedstawię Wam dzisiaj efekty intensywnej pracy w Studiu w Browarze nad projektem, który bardzo ułatwi Wam szycie :)

Kurs szycia, we Wrocławiu, wrocław, wykrój na sukienkę, kurs krawiecki, wideo, tutorial, szycie,sew, sewing, online, jak uszyć, diy, kup teraz, kup na prezent,

Od dawna prosicie mnie o wizyty z warsztatami szycia w różnych miastach Polski, a coraz więcej kursantek dociera do mnie nawet z zagranicy. Jest mi niezwykle miło i staram się, by każda osoba była zadowolona, niestety doba nie jest z gumy, a mnie jeszcze nie stać na helikopter :D Dlatego też przygotowałam dla Was profesjonalny, wyczerpujący Kurs Krawiecki od podstaw w postaci wideo tutoriali. Poniżej mała namiastka, w postaci trailer'u. Jeśli nie masz czasu na długie, zorganizowane kursy albo masz problem z dojazdem do Wrocławia ten kurs jest dla Ciebie. Teraz możesz zacząć przygodę z szyciem w domowym zaciszu, w godzinach, które Ci odpowiadają.

Masz małe dziecko i ograniczony czas dla siebie? Nie możesz poświęcić na szycie więcej niż 2h ciągiem? Nie ma problemu! Z tym kursem, możesz w każdej chwili usiąść do maszyny, a warsztaty nie ograniczają Cię w karmieniu maleństwa. Dzieci lubią zasypiać przy maszynie :)

Wolisz indywidualną naukę we własnym tempie? Świetnie, naucz się szyć w zgodzie ze swoim trybem, z możliwością wielokrotnego odtworzenia i przewinięcia materiału.

Kurs szycia, we Wrocławiu, wrocław, wykrój na sukienkę, kurs krawiecki, wideo, tutorial, szycie,sew, sewing, online, jak uszyć, diy, kup teraz, kup na prezent,


Jaka jest cena kursu?

Cena za kurs to 340 zł. Co za to dostaniesz?

--> wygodne pudełko, dzięki któremu łatwo zorganizujesz się w pracy.
--> pendrive z 8 szczegółowymi wideo tutorialami - ich listę znajdziesz poniżej.
--> akcesoria krawieckie niezbędne na start. Nie musisz biegać po pasmanteriach, wystarczy, że domówisz do kompletu nożyczki krawieckie.
--> skrypt, w którym opisany jest każdy tutorial krok po kroku oraz znajdziesz niezbędne porady i wskazówki na start. To ważne, by od początku wypracowywać właściwe nawyki szyciowe i poznać podsatwy teoretyczne. Dodatkowo znajdziesz informacje pomocne przy wyborze maszyny do szycia.
--> wykrój na sukienkę z kieszeniami w 3 rozmiarach oraz papier do kopiowania wykroju.
--> próbki tkanin od 71 prints oraz zniżki do sklepów internetowych Color Mercado i Grofes.
--> próbnik tkanin, który pozwoli Ci zapoznać się z najczęściej dostępnymi typami materiałów i pomoże w wyborze tych dla Ciebie

Kurs szycia, we Wrocławiu, wrocław, kurs krawiecki, wykrój na sukienkę, wideo, tutorial, szycie,sew, sewing, online, jak uszyć, diy, kup teraz, kup na prezent,

Jakie tutoriale zawiera kurs?

- wprowadzenie do szycia - nawlekanie maszyny, podstawowe wskazówki krawieckie
- tutorial na poszewkę na zakładkę
- tutorial na torbę ze szwem krytym i dwoma kieszonkami (jedna na zamek)
- tutorial na poszewke z listwą na guziki - wykonanie dziurek na guziki na maszynie mechanicznej i komputerowej
- tutorial na poszewkę z zamkiem krytym
- tutorial na spódnicę z półkola z paskiem z gumką - instruktaż, jak wykonać własnoręcznie wykrój na miarę na spódnicę z półkola, wszywanie paska z gumką, szycie z dzianiny / dresówki na maszynie wielofunkcyjnej
- tutorial na t-shirt - ściąganie wykroju z uszytego ubrania, wszywanie rękawków, ściągacz, szycie ściegiem owerlockowym na maszynie wielofunkcyjnej
- tutorial na sukienkę z dresówki - zaszewki, kieszenie w szwie, rękaw profilowany z przodu i z tyłu, komin


Czy dam radę sama nauczyć się z filmu?

Za obiektywem kamery stał człowiek, który nigdy z szyciem nie miał nic wspólnego. To on na bieżąco kontrolował, czy mój przekaz jest zrozumiały :) Musiał to  robić, by zmontować dla Was szczegółowy, ale czytelny tutorial. Nie będę ukrywać, często mnie upominał ;) Dzięki temu treść jest zrozumiała i przystępna dla laika :)

Tutoriale są maksymalnie 15 minutowe, z wieloma zbliżeniami na szczegóły. Nakręcone są na dwóch typach maszyn - mechanicznej Janome Juno E1015 oraz komputerowej Janome DC 7110, by pokazać Wam różnice i nauczyć obsługi obydwu typów.

Z pomocą przyjdzie Ci również skrypt. Znajdziesz tam informacje i porady dla początkujących - min. jak stawiać pierwsze kroki, jak radzić sobie z elastyczną dresówką, jaką maszynę do szycia wybrać i inne. Do tego opisy tekstowe każdego poszczególnego tutorialu, wraz z rysunkiem z wymiarami.

No i nie musisz robić tego sama ;) Może Twoja przyjaciółka albo siostra również chce się nauczyć szycia? Popytaj wśród znajomych i zacznijcie przygodę razem, nawzajem się wspierając i motywując.

Jeśli jednak nadal będziesz mieć z czymś problem napisz do mnie maila (manufakturanamaszynie@gmail.com), a postaram się pomóc :)

Kurs szycia, we Wrocławiu, wrocław, kurs krawiecki, wideo, tutorial, szycie,sew, sewing, online, jak uszyć, diy, kup teraz, kup na prezent, wykrój na sukienkę,

Czy zdobędę odpowiednią wiedzę, która pozwoli mi stawiać dalsze kroki samodzielnie?

Wideo jest opracowane na bazie stacjonarnego kursu szycia od podstaw i uzupełnione o najczęściej wybierane warsztaty krawieckie, więc przedstawia spory zakres materiału.

Nauczysz się z niego jak obliczyć ile materiału potrzebujesz, jak równo wycinać materiał, jak dopasować wykrój pod siebie, jak stworzyć wykrój elastycznego ubrania na bazie tego co masz w szafie.

Poznasz metody wszywania zamków, robienia dziurek na guziki, wykańczania ubrań - np. ściągacz przy dekolcie czy pasek w spódnicy na gumce. Nauczysz się jak robić kieszenie, wszywać rękawy i doszyć komin.

Masz pytania? 
Napisz do mnie na facebooku lub mailowo: manufakturanamaszynie@gmail.com.

Chcesz kupić kurs?
Zapraszam do sklepu internetowego :) Zacznij przygodę z szyciem już teraz! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz